Zpracování cookies

Dbáme na Vaše soukromí! Proto žádáme o případný souhlas (vše můžete jedním! kliknutím odmítnout na posledním řádku) s použitím cookies, abychom Vám mohli zobrazovat obsah dle Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod »LOUTKOVÁ DIVADLA PRO DĚTI»Loutkové divadélko Bubáček » IQ ŘEŠENÍ moře, nebe, i pouště

IQ ŘEŠENÍ moře, nebe, i pouště

Sada čtyř oboustranných vertikálních tvarovaných kulis řeší - přesněji geniálním způsobem doplňují scény, které nemají pochozí nebo rovný povrch (moře, nebe, poušť).

Kulisy se zasouvají do drážek v podlaze jeviště.

Difuzní kulisy (použité pouze u nejvyšší řady divadel s efektním barevným osvětlením, pokud jsou uvedeny v popisu prouktu) - mění navíc svoji barvu a tedy i scénický charakter dle způsobu nasvětlení. Umožňují provedení scén, které ze své podstaty nemají pevný pochozí povrch (moře, nebe), nebo scén s nerovným nebo neurčitým povrchem (poušť, na cizí planetě).

Průsvitný materiál kulisy který je schopen rozptýlit světlo na svém povrchu nebo ve své struktuře -tak, že při nasvětlení světlem konkrétní barvy budí dojem celoplošného probarvení. Vln, pouštní duny. nebe...

V kombinaci s ostatními reflektory efektového osvětlení pak můžeme zdůraznit nebo potlačit zářivost těchto kulis. Zasadní vliv na probarvení spodních kulis má spodní reflekor. Rovnoměrné osvětlení je zajištěno optimální vzájemnou polohou kulis a zdroje. Je zde využito kombinace přímého osvětlení, osvětlení odraženým světlem a světlem procházejícím přední difuzní kulisou. Takto osvětlené kulisy pak působí kompaktně. Zajímavé barevné prosvětlení kulisy docílíme použitím dvou různých barevných filtrů vedle sebe před spodním reflektorem. Divadlo obsahuje sadu tří difuzních prosvětlených kulis umožňujících kombinací hran (vlna, zuby), čtyři vertikální varianty podlahy scény a libovolné horizontální variace.

 

Dřevěné loutkové divadlo pro děti

Dřevěné loutkové divadlo pro děti

 

Co z možných zde prezentovaných možností výbavy loutkového divadla - obsahují jednotlivé nabízené produkty - se dozvíte v popisu produktu.

Řadit podle 
Výrobce 

DIVADLO OBSAHUJE SAMETOVOU OPONU S POJEZDEM!  
LOUTKOVÉ DIVADLO 70 cm, 30 SCÉN + 12 loutek

naše cena 7 199 KčPORTÁLOVÉ LED OSVĚTLENÍ. SAMETOVÁ OPONA S POJEZDEM
LOUTKOVÉ DIVADLO 70 cm 30 SCÉN 12 loutkek LED!

naše cena 8 199 KčOSVĚTLENÍ s BAREVNÝMI FILTRY. SAMETOVÁ OPONA !  
Loutkové divadlo 70 cm 30 SCÉN 12 loutek, osvětlení

naše cena 12 199 Kč